Google Reklam / Google Adwords

İzmir Web Tasarımı, Google reklamlarını sizin için yönetiyor. Google AdWords sertifikalarına sahip reklam yöneticilerimiz, ARGE çalışmalarından sonra rakiplerinizi inceliyor ve onların önüne geçmek için kolları sıvıyor.

Google Adwords ile hedef kitlenizin internette ne gibi aramalar yaptığını keşfediyor, bütçenize uygun reklam planları hazırlıyoruz.

Google için anahtar kelimelerinizi tüm detayları ile çalışıyor ve sizlere günlük, haftalık ya da aylık raporlar sunuyoruz.

AdWordsGoogle


GoogleSeo

Google Seo

Google SEO ile sizleri arama sonuçlarının ilk sayfasına taşıyabilir; orada uzun zaman geçirmenizi sağlayabiliriz :)

Google SEO bir arama motoru optimizasyonudur. İşleyişi kısaca anlatmak gerekirse; Google web sayfanızı belli periyodlar ile tarar. Bu taramalarda sayfanızın web tasarımından renk paletine kadar, arka plandaki yazılım sisteminden kodların yapısına kadar tüm planların tarama işlemini gerçekleştirir. Bu taramada sitenizde güven vermeyen bir sonuçla karşılaştığında, siteniz arama sonuçlarında gerilere düşebilir.

Bu durumda yapılması gerekenler, iyi bir web tasarımı ve altyapısı ile anahtar kelimelerin her sayfaya kısa, düzenli ve doğru bir şekilde girilmesidir. Web sitenizdeki içeriklerin güncel tutulması, başka siteler ile link bağlantıları bulunması gibi bir sürü adım sıralanabilir.Facebook & Instagram Reklamları

Facebook ve Instagram Reklamları ile hedef kitlenize günün her saatinde, nerede olurlarsa olsunlar ulaşabilirsiniz.

Marka bilinirliği oluşturma ve takipçileriniz ile etkileşimde kalmanız için bu büyük önem taşır. Böylece web sayfanızın, ürün ya da hizmetlerinizin reklamını kısa vadede, daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

İzmir Web Tasarımı ile çalışmak; sosyal medya< reklamlarında istediğiniz sonuçlara ulaşmanızı sağlayacaktır.

Reklam yöneticilerimiz yaratıcı reklam fikirleriyle Facebook ve Instagram reklamlarınızı yönetecek, siz de bu çalışmaların meyvelerini toplayacaksınız.

FacebookveİnstagramReklam