Sosyal Medya Yönetimi

Her ne kadar geleneksel mecralar önemini korusa da, geniş kitlelere ulaşmaya devam etseler de; günümüzün yükselen mecrası Sosyal Medya olmuştur. Son birkaç yıl içinde çok büyük bir ivmeyle gelişme gösteren Sosyal Medya platformları, günün her saati binlerce hatta milyonlarca insana ulaşmaktadır.

Sosyal Medya Yönetimi


Sosyal Medya Yönetimi

İşletmeler açısından da bu platformların dışında kalmak düşünülemez. Büyük kitlelere ulaşmak için en pratik ve hatta en ekonomik yöntemlerden biri Sosyal Medya Yönetimi'dir. İşletmeler ürün ve hizmetleri hakkında bilgi vermek, kendilerini kullanıcıya tanıtmak için Sosyal Medya Yönetimi alanında profesyonel hizmet alarak bu eksikliklerini gidermektedirler.

İzmir Web Tasarımı olarak Sosyal Medyanın dinamiklerine hakim, güncel gelişmelerin gerisinde kalmayan Sosyal Medya ekibimiz ile bu profesyonel hizmeti sizlere sunuyoruz. Ar-Ge çalışmalarıyla start verdiğimiz süreci, markaya özel dijital strateji belirleyerek devam ediyoruz. Markaya ve sektöre bağlı olarak hazırlanan konu başlıkları, metin yazarlarımızın ürettiği içerikler ve tasarım uzmanı arkadaşlarımızın çalıştığı post tasarımlarıyla birleşince ortaya fena işler çıkmıyor doğrusu :) Aylık raporlama ile gidişattan her an haberdar olabildiğiniz bu süreç sonucunda siz Sosyal Medya hesaplarınızı daha aktif kullanmış olurken, potansiyel müşterileriniz de Sosyal Medya aracılığıyla sizinle tanışmış; hatta iletişime geçmiş olacaklar.