Web Tasarım

Bir web sitesi, kurumsal kimliğinizi dijital platformda yansıtacak temel yapıdır. İzmir Web Tasarımı, uzun yılların tecrübesiyle İzmir'deki Web Tasarım firmaları arasında tüm çalışmalarını profesyonel olarak gerçekleştiriyor.

İzmir Web Tasarımı ile tasarlanan her web sitesi için bir de mobil uyumlu siteye sahip olursunuz. Bizden hizmet alan ya da alacak olan tüm müşterilerimizin web tasarım çalışmaları responsive olarak yapıldığı için, web sayfanız hem bilgisayarlarda hem de mobil cihazlarda sorunsuz olarak görüntülenir.

Bu sayede, dijitaldeki adresiniz olan web sitenizin tasarımı yapıldıktan sonra, ayrıca bir mobil siteye ihtiyaç duymazsınız. Ücretsiz olarak, mobil cihazlarda görüntülenen bir web sitesine de sahip olursunuz.Web Yönetim Paneli

Web siteniz için tasarladığımız web tasarım arayüzü, ziyaretçiler dikkate alınarak; kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanır. Bu tasarımı, hem bilgisayarda hem de mobilde rahatça kullanılmak için gerekli web tasarım çalışmaları İzmir Web Tasarımı tarafından gerçekleştirilir.

Yapılan web sayfanızın arka planında işleyen, sadece size ait olan bir yazılım entegre edilir. Biz bu yazılıma Yönetim Paneli diyoruz. Web sitenizin tüm sayfalarına bu yönetim paneli sayesinde ulaşabilir; istediğiniz değişiklikleri 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Sözü geçen bu yönetim paneli sayesinde web sayfanızı güncel tutabilirsiniz. Fotoğraf yükleyebilir, içerik ekleyebilir, sayfalarınızı güncelleyebilirsiniz. İzmir Web Tasarım firmaları içinde kullanımı en kolay ve sorunsuz işleyen Web Yönetim Paneli hizmetini sizlere sunan İzmir Web Tasarımı olacaktır.